משתלם למכור דרך שיין נדלן

כאשר יש לכם נכס למכירה, אתם רוצים שאנשי מקצוע אמינים ומנוסים ייקחו את הנכס שלכם כפרויקט אישי ויעשו את הכל, כדי למכור אותו לגורם המתאים ביעילות, מקצועיות ואמינות.

איך מתחילים?

אנו מזמינים אתכם, בעלי הנכסים להגיע אלינו לפגישת הכרות וייעוץ אישית.

בפגישה אתנו, תוכלו להיווכח כי אתם והנכס שלכם מקבלים את מלוא תשומת הלב, את ההקשבה המלאה של כל הצוות המקצועי שלנו ואת המקצועיות באפיון הנכס, מיתוג נכון שלו והפעולות הנדרשות לטובת מציאת הקונה המתאים בזמן הנכון ובמחיר שיתאים לשביעות רצון כל הצדדים.

הצוות שלנו ישמח לאתר עבורכם נכסים נוספים עבורכם ולספק את כל שירותי הנדל״ן שלכם במקום אחד משפחתי, מקצועי ומצליח.

שיין נדלן בעלי נכסים 1
שיין נדלן בעלי נכסים 123

כל הסיבות לבחור בשיין נדל״ן

ההחלטה הכי קלה שתעשו בנוגע לנכס שלכם, היא הבחירה בנו, משרד הנדל״ן שיין. כאשר בוחרים במשרד נדל״ן עם שנים רבות של ניסיון, הצלחות מוכחות ולקוחות עם שביעות רצון גבוהה שחוזרים אלינו עם נכסים נוספים, אתם יכולים להיות רגועים שהנכס שלכם בידיים טובות ואמינות וכי אנו נעשה הכל כדי שתקבלו את התמורה הגבוהה ביותר, בזמן קצר ובמקצועיות מלאה.

המשרד נוקט באמצעי פרסום ושיווק מתקדמים ביותר.
– אתר אינטרנט מקודם שזוכה לטראפיק גבוה.
– פרסום שוטף ברשתות חברתיות לקהלים מטורגטים
– פרסום מאסיבי באתרי סחר נדל״ן שונים.
– פרסום ברחבי העיר ובעיתונות סופ״ש עם חשיפה גבוהה.

אנו יודעים להגיע לקהלים ממוקדים ולבצע התאמה מירבית בין הנכסים והלקוחות המתאימים ביותר. מודעות המכירה שלנו בכל הערוצים מנוהלות במקצועיות רבה, אנו דואגים לצילום הנכס ברמה גבוהה ומיצוי כלל פוטנציאל הנכס והצגת היתרונות והחוזקות שלו.

שיין נדל״ן בשירות בעלי הנכס

משרד שיין נדל״ן הוא המשרד המוביל בתחום הנדל״ן ברמת השרון ועוסק כבכר למעלה מ20 שנה, במתן שירותי תיווך לבעלי נכסים מסוגים שונים וברמות מחיר שונות. ניסיון רב שנים לבחור בנו כמשרד הנדל״ן שיעסוק במכירת הנכסים שלכם בצורה המיטבית.

אתך לאורך כל הדרך

אנחנו בשיין נדלן מאמינים כי ללקוחות שלנו מגיע הטוב ביותר. זה כולל אנשי נדל״ן מקצוענים, בעלי ניסיון שיודעים לזהות ולמפות את צרכי הלקוח, להגדיר את יעדי תהליך המכירה ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. הלקוחות שלנו זוכים לליווי צמוד החל מרישום הנכס במשרד ועד להגעה לחתימה על העסקה המוצלחת. אנו מתחייבים לזמינות מלאה לכל שאלה, בקשה או צורך שלכם כלקוחות שלנו.

צרו עמנו קשר ונשמח להכיר!

נכס למכירה ברמת השרון

לסיור במשרדינו